Opinie pacjentów

Dieta ułożona naprawdę bardzo indywidualnie i profesjonalnie. Pani Agnieszka przekonała mnie też do tego aby w końcu zacząć się ruszać. Bardzo dziękuję Pani Agnieszko

Piotr

Poznaj inną historię

Kolejny sukces pacjentki

Do Pani Agnieszki trafiłam 15 kwietnia 2016 po tym jak już sama nie dawałam sobie rady gdzie po wypadku samochodowym , stracie dziecka i 14 miesięcznym leczeniu złamań( w tym czasie 3 zabiegach operacyjnych moja waga wynosiła 108 kg.  Wyniki badań które zrobiłam przed pójściem na wizyte były strasznie odbiegające od normy, cholesterol całkowity 390, glukoza 307. Po miesiącu bycia pod kontrolą pani Agnieszki moja waga spadła o 4,5 kg co było dla  mnie motywacją do dalszego działania i zadowoleniem ze daje rade. Każdy kolejny miesiąc moja waga spadała o kolejne kilogramy , mimo ze jadłam 4 razy więcej. Dzięki Pani Agnieszcze nauczyłam się jeść regularnie (przede wszystkim śniadania które nigdy nie jadłam), nie dojadam między posiłkami , omijam słodycze i pije 3 litry wody dziennie, efektem jest moja obecna waga 81kg z której jestem dumna. Od stycznia tego roku już radzę sobie sama i waga spada ale już wolniej niż na samym początku. Jestem zupełnie inna osobą na mojej twarzy zagościł ponownie uśmiech mimo że było trudno.Polecam Panią Agnieszkę wszystkim znajomym którzy zachwycają się teraz moją zmianą .Dziękuje jej za wszystko, przede wszystkim że stanęła na mojej drodze i dzięki niej jestem ponownie szczęśliwa i radosna.   

czytaj więcej

Dzieciaczki z naszej Poradni

  • lat 8
  • Kobieta
  • 03 marca, 2018

Dzieci same chcą jeść zdrowo ,... dajmy im tą szansę :-)

Nasz Słodziak ma dopiero 9 lat . Trafiła do naszej Poradni około 3 miesiące temu .

Jej zycie miało się zmienić na zdrowsze ... i tak też się stało.

Dwa miesiące minęły na zdrowym jedzeniu a sukienka do komuni musiała ulec przeróbkom :-) .

Nasza młoda dama dzielnie daję rade : je warzywa surowe, sałatki , pije koktajle , je płatki , i jest bardzo zadowolona z siebie , a to jeszcze nie jest jej ostatnie słowo , Trzymamy kciuki :-)