Opinie pacjentów

Polecam wszystkim, którym zależy na zdrowym stylu życia. Przy okazji można również stracić parę kilogramów i poczuć się jak gwiazda. Nie warto męczyć się samemu na własną rękę, popełniając przy okazji klasyczne błędy.

Marta

Poznaj inną historię

Waga i Pani Ania

Do pani Agnieszki trafiłam z podniesionym wynikiem TSH przy niedoczynności tarczycy. Zaproponowany jadlłospis przez panią dietetyk jest bardzo smaczny i godziny zostały dobrane idealnie pod mój plan dnia. Po miesięcznym stosowaniu diety rezultaty były rewelacyjne - wynik TSH osiągnął normy min.

czytaj więcej

Młodzież w Naszej POradni

  • Emanuel
  • - 6kg
  • Mężczyzna
  • 12 stycznia, 2018

Nie wiek ma znaczenie tylko chęci

Kilka miesięcy temu do Naszej Poradni trafił Emanuel, Fantastyczny młody chłopak , który sam podjął decyzję o zdrowym żywieniu Nie będę tu opisywać jak mu szło, przdstawię treść @ , który napisał specjalnie dla innych pacjentów. 

 

Cześć!! 
Jestem Emanuel,mam 12 lat. 6 miesięcy temu postanowiłem rozpocząć swoją dietę,ponieważ wstydziłem się swojego ciała, między innymi ze względu na to,że chodzę do klasy sportowej gdzie co tydzień jeździmy na basen. Wstydziłem się wtedy rozebrać czułem ,że ktoś cały czas mi się przyglądał. Gdy zacząłem dietę czułem się pewniejszy siebie ,że nareszcie coś zmienię w swoim wyglądzie i wiedziałem,że dzięki pomocy Pani Agnieszki tak się stanie. Gdy dostałem książkę z potrawami pomyślałem sobie tak: ,,To ma być dieta ? a nie jakaś uczta dla króla?"... Na początku porcje były dość spore i ilość dań była dla mnie przerażająca lecz z czasem wszystko się zmieniło i mój żołądek się przyzwyczaił. Potrawy w diecie bardzo mi smakowały,były w nich wykorzystane moje ulubione warzywa. Między posiłkami nie byłem w ogóle głodny. Musiałem się zmobilizować też do tego by nie podjadać oraz pić dużo wody. Bardzo się cieszę,że zdecydowałem się na dietę dzięki niej czuję się zdecydowanie lepiej , widzę efekty co mnie cieszy i czuję ,że moja praca nie poszła na marne. Polecam poradnię Dobry dietetyk ze względu na dobre podejście do pacjenta oraz miłą atmosferę. Cieszę się z podjęcia współpracy z Panią Agnieszką. Pozdrawiam :) 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ