Opinie pacjentów

Telefon do Pani Agnieszki dostałem od znajomej .....I to był strzał w 10.!!! Kompetentna osoba , przepisy rewelacja, umie słuchać, rozumie pacjenta, Wkońcu nauczyłem sie "zdrowo jeść" waga spadła, a ja czuje sie wyśmienicie. Oby więcej takich dietetyków :-)

Tomek

Poznaj inną historię

Waga i Pani Ania

Do pani Agnieszki trafiłam z podniesionym wynikiem TSH przy niedoczynności tarczycy. Zaproponowany jadlłospis przez panią dietetyk jest bardzo smaczny i godziny zostały dobrane idealnie pod mój plan dnia. Po miesięcznym stosowaniu diety rezultaty były rewelacyjne - wynik TSH osiągnął normy min.

czytaj więcej

Różne godziny pracy nie są przeszkodą w realizacji zamierzeń

  • pacjent lat 26
  • 11 kg w 4 miesiące
  • Mężczyzna
  • 15 listopada, 2018

Determinacja i konsekwencja to u pacjenta dietetycznego super cechy

Dziś chciałabym przedstawić kolejnego pacjenta, który co prawda nadal pracuje nad sobą ale jego osiągi są naprawdę fantastyczne. Okiem dietetyka: Bałam się ,że pacjent szybko zrezygnuje ,ponieważ pracuje w przeróżnych godzinach ( nie zmianowo). Ale na pierwszej wizycie kontrolnej dostrzegłam nutkę determinacji i zawziętości co do usunięcia nadmiaru wagi. Uśmiech z twarzy pacjenta nigdy nie schodzi. Jest konsekwentny w tym co ma rozpisane w programie jadłospisu. Trzymam kciuki i pewna jestem ,że nadal będzie szło wszystko po " naszej" myśli. Okiem pacjenta: "Dieta" slowo z koszmaru, a tu jednak nie. Nigdy nie myslalem ze na diecie mozna tyle jesc i to SMACZNIE jesc. Pani Agnieszka jest takim aniolem strozem ktora uklada program pod dana osobe, a u mnie nie miala latwo. Rozne pory jedzenie i wybrednosci kulinarne ale swietnie sobie poradzila i teraz juz wiem ze czlowiek nie wielblad i pic wode musi:)
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ