Opinie pacjentów

Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w przejściu na inny tok myślenia o jedzeniu i jego wpływie na zdrowie. Bardzo dobrze dobrała dietę do mojej cukrzycy i efekt - 20 kg mniej w pięć miesięcy. Lepsze wyniki badań a w zasadzie wszystko w normie. Diabetolog zmniejszył dawkę tabletek z 4. do 2. Dieta bardzo zróżnicowana i wcale nie głodowa. Bardzo polecam.

Grzegorz

Poznaj inną historię

Waga i Pani Ania

Do pani Agnieszki trafiłam z podniesionym wynikiem TSH przy niedoczynności tarczycy. Zaproponowany jadlłospis przez panią dietetyk jest bardzo smaczny i godziny zostały dobrane idealnie pod mój plan dnia. Po miesięcznym stosowaniu diety rezultaty były rewelacyjne - wynik TSH osiągnął normy min.

czytaj więcej

Zadowolona pacjentka na wakacje :-)

  • Pacjentka
  • 10 kg
  • Kobieta
  • 03 czerwca, 2019

Studenci mają trudne zadanie ale jeśli chodzi o odchudzanie, ale Ci wytrwali odnoszą mega sukcesy.

Pacjentka :Jedzenie „na diecie” jest pyszne i porcje są duże. Nie zdarza mi się być głodną. Pani Agnieszka słucha życzeń odnośnie tego, co smakuje a co nie i w kolejnych programach jest już wszystko bezbłędne! Współpraca przebiega bezproblemowo, wizyty i wejścia na wagę tylko motywują do dalszego jedzenia i zrzucania kolejnych kilogramów. Polecam Panią Agnieszkę z czystym sumieniem, pomaga nawet w przypadkach beznadziejnych. Dietetyk : Pacjentka ma 21 lat, jest studentką. Przez co regularne posiłki naprawdę były ciężkie. Do tego sesja , dodatkowa praca. Ale jej determinacja doprowadziła ją do tego ,że po pełnych 5 miesiącach jest na wadze minus 10 kg . Oczywiście " walczymy" dalej. Ale uśmiech na twarzy pacjentki coraz większy. Ogromnie trzymałam za nią kciuki bo początki nie były łatwe ale zawzięła się i dała radę .Zarówno jeśli chodzi o jedzenie jak i o studia . Oby tak dalej
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ